BIŻUTERIA MĘSKA Jest 6 produktów.

 • 89,00 zł

  Męska bransoleta w kolorze ciemnego brązu, wykonana z plecionego rzemienia o szerokości 1 cm. Do wyboru wygodne magnesowe zapięcie w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrne lub złote. Bransoletkę wysyłamy zapakowaną w eleganckie, czarne pudełko Amorose.

  89,00 zł
 • 139,00 zł

  Zestaw czarnych bransoletek dla pary, wykonanych z kamienia Black Stone. Znak nieskończoności będzie symbolem waszej miłości. Podaruj biżuterię ukochanej osobie!

  139,00 zł
 • 89,00 zł

  Męska bransoleta wykonana z czarnego rzemienia o szerokości 5 mm, trzykrotnie owijana wokół nadgarstka. Do wyboru wygodne magnesowe zapięcie w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrne lub złote. Bransoletkę wysyłamy zapakowaną w eleganckie, czarne pudełko Amorose.

  89,00 zł
 • 89,00 zł

  Męska bransoleta wykonana z czarnego rzemienia o szerokości 5 mm, trzykrotnie owijana wokół nadgarstka. Do wyboru wygodne magnesowe zapięcie w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrne lub złote. Bransoletkę wysyłamy zapakowaną w eleganckie, czarne pudełko Amorose - gotowe na prezent!

  89,00 zł
 • 89,00 zł

  Męska bransoleta wykonana z kamienia Black Stone w kolorze matowej czerni. Łącznik - znak nieskończoności - wykonany ze srebra próby 925. Bransoletka wkładana na gumce, produkt wysyłamy zapakowany w eleganckie, czarne pudełko Amorose.

  89,00 zł
 • 89,00 zł

  Męska bransoleta w kolorze ciemnego brązu, wykonana z plecionego rzemienia o szerokości 1 cm. Do wyboru wygodne magnesowe zapięcie w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrne lub złote. Bransoletkę wysyłamy zapakowaną w eleganckie, czarne pudełko Amorose - gotowe na prezent!

  89,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów