Witaj w świecie biżuterii Amorose.


Jako pierwsza marka biżuterii przedstawiamy Państwu pachnące bransoletki. Skórzana biżuteria Amorose oczaruje Cię nie tylko blaskiem metali szlachetnych, ale również zachwyci subtelnym zapachem ulubionego kwiatu.

Bransoletki wykonane są z rzemieni naturalnych nasączonych olejkami zapachowymi oraz z zawieszek ze srebra próby 925 pozłacanego 24-karatowym złotem. Płaskie, magnesowe zapięcie pozwala na szybkie i wygodne założenie bransoletki.

W zależności od upodobań możesz wybrać 1 spośród 4 dostępnych zapachów:

Konwalia – słodka i intensywna woń wiosny, zapach o działaniu pobudzającym

Lilia – łagodny, ciepły zapach, w aromaterapii stosowany do relaksacji i uspokojenia

Róża – tego zapachu nikomu nie trzeba przedstawiać, jest bardzo charakterystyczny i przyjemny, w aromaterapii stosowany w walce z bólami głowy

Piwonia – delikatny, słodki zapach, w aromaterapii stosowany do wzmocnienia układu odpornościowego

Skórzaną biżuterię Amorose możesz stworzyć samodzielnie poprzez kreator bransoletek. Zainspiruj się przykładami i stwórz swoją własną, niepowtarzalną bransoletkę.

AMOROSE PACHNĄCE BRANSOLETKI
AMOROSE PACHNĄCE BRANSOLETKI
Droga Klientko,


Pachnące bransoletki Amorose mają subtelny zapach, wyczuwalny jedynie z bliskiej odległości – możesz więc być spokojna - zapach bransoletki nie będzie się mieszał z zapachem perfum, których używasz na co dzień.


Nasze bransoletki wysyłamy zapakowane w ozdobne, pachnące pudełka. Z biegiem czasu zapach bransoletek będzie się ulatniał, jeżeli chcesz go zachować na dłużej codziennie przechowuj bransoletkę w zamkniętym pudełku Amorose.