Prowadzisz salon jubilerski i podobają Ci się nasze produkty? A może Twoje Klientki coraz częściej pytają o pachnącą biżuterię Amorose?
Skontaktuj się z nami już teraz!

Wyślij mail na kontakt@amorose.pl

W wiadomości napisz kilka zdań o Twoim Salonie (chcemy Cię lepiej poznać) oraz podaj ilość produktów z każdego wzoru, którą jesteś zainteresowana(ny).
W odpowiedzi otrzymasz od nas szczegółową wycenę potencjalnego zamówienia, Twój rabat skalkulujemy w odniesieniu do naszych cen detalicznych.

Już teraz zacznij zarabiać z Amorose!

Chciałabyś (chciałbyś) rozpocząć z nami stałą współpracę? Możesz liczyć na nasze wsparcie:

- chętnie zaprosimy nasze Klientki do Twojego Salonu, adres Twojego sklepu podamy na naszej stronie, a stali Klienci hurtowi mogą liczyć na darmową reklamę w sieci

- o naszych nowościach (łącznie z możliwością złożenia zamówienia) dowiesz się jeszcze przed ich premierą!

- podczas stałej współpracy możesz liczyć na serię gratisów dla Twoich Klientów: papierowe torby na zakupy, pudełka oraz woreczki na biżuterię, środki do pielęgnacji biżuterii i wiele innych... Dołóż drobiazg do zakupu Twojej Klientce, a na pewno do Ciebie wróci!

- chcesz, aby Twoje Klientki jeszcze bardziej identyfikowały Cię z naszą marką? Zupełnie za darmo dostarczymy Ci pakiet marketingowy. Dzięki profesjonalnie wykonanym projektom graficznym, efektowną reklamę naszych produktów umieścisz również na witrynie sklepowej.

Zapraszamy do współpracy!

WSPÓŁPRACA.jpg