Witaj w świecie biżuterii Amorose.


Biżuteria Amorose skierowana jest do kobiet, które szukają oryginalnych dodatków, doceniając jednocześnie jakość wykonania noszonej biżuterii. Zarówno miłośniczki krzykliwych dodatków, jak i prostej elegancji, znajdą w naszej ofercie biżuterię, która zachwyci je unikatowym szlifem kamieni oraz niepowtarzalną barwą rzemieni naturalnych.

Jako pierwsza marka biżuterii przedstawiamy Państwu pachnące bransoletki, wykonane z rzemieni naturalnych nasączonych olejkami zapachowymi. Skórzana biżuteria Amorose oczaruje Cię nie tylko blaskiem metali szlachetnych, ale również zachwyci subtelnym zapachem ulubionego kwiatu. Co najważniejsze, taką bransoletkę możesz zaprojektować samodzielnie poprzez kreator biżuterii Amorose.

Więcej informacji o pachnących bransoletkach znajdziesz w zakładce
I N F O R M A C J E > > >

Bransoletki Amorose są wykonywanie ręcznie. Jesteśmy dumni z naszej pracy i biżuterii, którą wytwarzamy, dlatego na każdym produkcie Amorose znajdziesz wygrawerowaną nazwę marki. Każdą bransoletkę wysyłamy zapakowaną w ozdobne pudełko z logiem marki, nasza biżuteria jest więc gotowym pomysłem na prezent.

o nas.jpg