Idealna depilacja ale tylko laserem

Zanim stała się powszechna depilacja laserowa Wrocław, kobiety (bo od dawnych czasów istniała kulturowo-społeczna presja, aby panie bardziej dbały o wygląd) radziły sobie, jak mogły. Mimo że depilacja bikini była kiedyś mniej oczywista niż usuwanie włosów pod pachami to starożytne Egipcjanki bardzo dbały o swoje gładkie łona. Gładkie ciało było wręcz w dawnym Egipcie synonimem piękna. Aby usunąć włosy kobiety używały kamieni, cukrowych mieszanek, ostrych muszli i wosku pszczelego. W średniowieczu podobno Europejki trochę się zapuściły, ale na Bliskim Wschodzie wydepilowane ciało symbolizowało dziewictwo.

Pierwsze usuwanie włosów laserem

Wkrótce depilacja w Europie stała się znowu modna, szczególnie kiedy w latach 20 – tych XX wieku przyszła moda na krótsze sukienki za kolana. Nasze prababki, babki, matki depilowały włosy żyletkami i innymi niebezpiecznymi oraz mniej skutecznymi sposobami. Mniej skutecznymi od depilacji laserowej Wrocław, którą wynaleziono i po raz pierwszy zastosowano w latach 60-tych ubiegłego wieku. Ówczesny laser miał jednak za długą falę, co niszczyło pigment włosa. Musiało minąć trochę czasu zanim depilacja za pomocą lasera stała się ultranowoczesną metodą – niezwykle skuteczną i szybką.

Na czym pomaga zabieg depilacji laserowej Wrocław?

Usuwanie włosów laserem polega na emisji wiązki światła, która głęboko wnika w skórę niszcząc cebulkę z korzeniem. Wytwarzana przez laser energia pochłania melatoninę, czyli barwnik włosa, a następnie przekształca się w energię termiczną i niszczy cebulkę włosa. Niszczy trwale w cyklu selektywnej fototermolizy.

Jakie są zalety lasera? – depilacja laserowa promocja

Laser pozostawia skórę gładką i delikatną, czystą i pozbawioną włosków. Nie doświadczasz wrastania włosów, zapaleń meszków, infekcji, stanów zapalnych. Zyskujesz czas – w porównaniu na przykład do depilacji woskiem, która jest bardziej czasochłonna. Zabieg laserowy trwa od dziesięciu minut do godziny. Kosztuje około 180 zł, ale inwestycja ta zwraca się, bo skóra jest gładka i bez włosów przez kilka lat. W ramach usługi depilacja laserowej promocja odbierzesz zniżkę 50 zł.

Odmiany usuwania owłosienia. Metoda laserowa – depilacja bikini, twarzy

Depilacja laserem obejmuje nie tylko skórę pod pachami, ale również (np. w pakietach) całą górną część ciała – pachy, ręce, klatkę, brzuch, plecy, barki, kark, ramiona. A także dolną część ciała – bikini płytkie (tylko pachwiny) oraz bikini głębokie (pachwiny, wzgórek i warki), uda, łydki, pośladki.

Jakie usługi dodatkowe?

Laser potrafi także odmłodzić skórę, radząc sobie ze zmarszczkami, regenerując i rewitalizując skórę. Laser zamyka naczynia na nogach, podgrzewając krew w rozszerzonym naczynku, co powoduje obkurczenie się ścianek i trwałe zamknięcie naczynka. Coraz powszechniejsze jest również leczenie rumienia laserem, a także usuwanie przebarwień.

Depilacja a koronawirus

Salony kosmetyczne oferujące różnego rodzaju depilację laserową promocję czy depilację bikini przestrzegają zasad higieny. Czyli dezynfekują łóżka, biurka, itp. Nie zapominają także o maseczkach ochronnych. Wszyscy używamy również środków dezynfekujących.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *