Jadeitowy roller do twarzy – sprawdź właściwości

Lifting, odmłodzenie, wyrównanie zmarszczek oraz zwężenie porów to jedynie część wartości jadeitowego rollera. Tenże chiński gadżet do masażu twarzy prezentują niedawno influencerki. Wedle medycyny chińskiej jadeit jest kamieniem „żadowym”, czy młodości. Jego działalność odnawia cerze witalność. Odświeża, uspokaja, zamienia szarą oraz zniszczoną skórę w jasną. W związku z tym, co powinniśmy wiedzieć na temat tego właśnie narzędzia? Jakie konkretnie ma właściwości?

Czym jest Roller Jadeitowy?

Roller Jadeitowy, jak sama nazwa sugeruje, jest wykonany z Jadeitu – kamienia, który popularny jest z właściwości zdrowotnych. Uważa się, iż Jadeit pomaga ukoić stres oraz zmniejszyć wyczerpanie. Pomoże w ustabilizowaniu twojego CHI oraz zabezpieczy cię przed szkodliwą energią. Masażer Jadeitowy jest powszechnie wykorzystywany do wspomagania drenażu limfatycznego oraz znany jest z działania przeciwstarzeniowego. Masażer ten w ostatnim czasie jest bardzo popularny i zauważyć można, że wiele osób się na niego decyduje.

Naturalna metoda na jasne spojrzenie

Jadeit to kamień znany ze naszych wartości leczniczych, jakiego skuteczne działanie jest wszechstronnie znane w Azji – masaż wałeczkiem zrobionym z kamienia młodości to prosty sposób na utrzymanie młodości oraz odpowiedniego stanu skóry poprzez duży czas. Korzyści można poszerzać w nieskończoność – należą do nich m.in.: złagodzenie opuchlizny oraz cieni pod oczami, odpowiedniejsze krążenie krwi, ograniczona widoczność zmarszczek i naprawa sprężystości skóry. Chłód produkowany poprzez wałeczek podczas masażu również zatyka pory skóry, relaksuje mięśnie twarzy.

Jak tak właściwie działa jadeitowy roller?

Jadeitowe rollery w kosmetologii stosowane były jeszcze przed naszą erą, natomiast od paru miesięcy cieszą się dużą popularnością również wśród obecnych. Poniektórzy okrzyknęli je mianem urodowego hitu sezonu, magicznym panaceum na cienie pod oczami oraz poranną opuchliznę. Należy im przyznać, iż są dobrym wyposażeniem, jakie przypomina elegancką biżuterię. Wygląd to jedynie początek, nie oddaje on ponieważ dużych zalet jakie zapewnia masaż takim cudem.

Właściwości Jadeitu

Ów mały kamień przede wszystkim słynie z podkreślania piękna damskiego natomiast choćby wartości niematerialnych. Również wzmacnia ciało oraz przedłuża witalność skóry. Leczy także system, łagodzi go, działa relaksująco korzystnie działa na umysł. Jadeit to kamień w 100% naturalny, oprawia system trawienny i tłumi głód i wzmacnia płodności. Stosując zatem roller jadeitowy często na własną twarz możesz liczyć na mnóstwo cech popraw.

Jadeit najczęściej jest w odcieniu zielonym, lecz można go spotkać także w odcieniu pomarańczowym, kremowym, niebieskim, brązowym, niebieskim, oraz choćby perłowym, szarym oraz czarnym. Minerał jest lubianym surowcem rzeźbiarskim, nagromadzenia jadeitu mogą osiągać parę ton. Największym dostarczycielem jadeitu jest Birma. W Polsce, ów doskonały minerał jest w wiosce Tąpadła.

Jaki wpływ ma masaż twarzy wałkiem jadeitowym?

Jeżeli w medycynie chińskiej znaczy energię oraz młodość, to prowadzi nas do logicznego wniosku – redukuje wyczerpanie skóry, zmniejsza obrzęki, wygładza skórę oraz sprawia, iż znika jej szarość. Jeżeli stosujesz go systematycznie (co najmniej raz w tygodniu) niezwykle szybko zauważysz, iż twoje worki oraz cienie pod oczami gdzieś się podziały, natomiast skóra na szyi zyskała aksamitną gładkość. Eksperci od kosmetologii, zwracają uwagę na to, iż wałek jadeitowy zatyka pory, hamuje wytwarzanie sebum oraz poprawia mikrokrążenie.

Jak zrobić masaż wałkiem jadeitowym?

Masaż wałeczkiem jadeitowym winno wykonywać się nieprzerwanie, odpowiednio 1-2 razy w tygodniu. Początkowo na twarz nakładamy olejek czy zdrowy krem, masaż na sucho daje słabsze skutki. Masaż najpierw robimy na jednej stronie twarzy, potem na innej. Chodzimy od czoła oraz skroni w dół w kierunku obojczyków. Należy pamiętać, aby wałek kierować zawsze na zewnątrz oraz ku górze. Przy masażu nie należy zmuszać wałeczka za mocno, zwłaszcza w stronach oczu, bo mogą powstać niewielkie sińce.


Opublikowano

w

,

przez

Tagi:

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Jadeitowy roller do twarzy – sprawdź właściwości”

  1. Awatar Megan
    Megan

    Hmm, nigdy nie słyszałam, ale zaciekawiliście mnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *