Korki analne – krótki przewodnik dla początkujących. Sprawdź, co musisz o nich wiedzieć!

Seks analny to propozycja dla kobiet i mężczyzn, bez względu na orientację seksualną. Używane podczas masturbacji, intensywnej gry wstępnej albo seksu, zwiększają przyjemność i maksymalnie zmieniają jakość doznań. Chcesz wiedzieć więcej? Korki analne nie muszą mieć przed Tobą tajemnic! Krótki poradnik dla początkujących odkryje przed Tobą to, o co być może wstydzisz się zapytać!

Gadżety analne – idealne na początek

Nie da się ukryć – seks analny budzi zarówno kontrowersję, jak i ciekawość. Chcesz spróbować, ale nie wiesz, czy to jest dla Ciebie? Poznaj korki analne – idealne na początek nowej erotycznej zabawy! Co musisz o nich widzieć? Przede wszystkim – koniecznie sprawdź, czym są!

Korki analne – podstawowy gadżet dla kobiet i mężczyzn

Wyglądają niepozornie, a jednocześnie gwarantują maksymalne doznania. Korki do „tylnego wejścia” to propozycja dla wszystkich, którzy szukają nowych doznań, bez względu na orientację. Charakteryzujące się opływowym, podłużnym albo stożkowym kształtem skutecznie urozmaicą zabawy solo, seks klasyczny i oralny, a także – grę wstępną. Mężczyźni mogą korzystać z nich, podczas stosunku z partnerką, jeszcze bardziej potęgując doznania! Obawiasz się o swoje bezpieczeństwo? Niesłusznie – seks zabawki zostały wyposażone w szeroką podstawkę, dzięki której nie dostaną się do środka. To jednak niejedyne jej zastosowanie – możesz nią kręcić, obracać i stymulować penetrację tak, jak lubisz najbardziej!

Gadżet dla początkujących

Zaczynasz swoją przygodę z zabawkami analnymi? Wybierz korek analny, który Cię nie zniechęci. Na większy kaliber przyjdzie jeszcze czas – pierwsza zatyczka nie powinna mieć średnicy większej niż 2,5 centymetra. Nie wiesz, czy wybrana zabawka zaspokoi Cię tak, jak tego oczekujesz? Zamów kilka rozmiarów jednocześnie i znajdź swój ulubiony. Dzięki temu dodatkowa stymulacja, solo lub w parze, zawsze będzie udana! Zanim jednak zaczniesz, koniecznie sprawdź, o czym musisz pamiętać!

Decydując się na analne zabawy erotyczne, koniecznie pamiętaj o poślizgu – bez tego nie tylko nie pojedziesz, ale narazisz siebie lub partnera na nierzadko bolesne uszkodzenia i otarcia, a wówczas ciężko o przyjemność. Jak zadbać o odpowiednie nawilżenie? Sięgając po lubrykant do seksu analnego. Taki preparat jest zdecydowanie gęstszy, niż ten używany podczas tradycyjnego stosunku i wysycha zdecydowanie wolniej. Postaw na preparat na bazie wody – wówczas korki analne nie ulegną uszkodzeniu, a Ty będziesz mógł cieszyć się nimi przez długi czas!

 


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *