Top 5 rzeczy, które świadczą, że jesteś „na czasie”. A czy Ty należysz do modnych osób?

Żyjemy w XXI wieku, który jest nieco próżny, a niektórzy to już w swej próżności naprawdę przesadzają. Pomyślcie tylko o tym, że są osoby, które żyją mediami społecznościowymi i ciągle spędzają czas na obrabianiu zdjęć. Granicę pomiędzy światem realnym, a fikcją już dawno się zamazały. Jednocześnie w życiu wielu osób moda odgrywa naprawdę spore znaczenie. Dziś przestawimy Wam top 5 rzeczy, które świadczą o tym, że jesteście „na czasie”. Sprawdźcie więc, czy należycie do modnych osób.

Top 1: modne rowery miejskie

Na początek jednak zaczniemy od tego, co warto mieć i co przy tym jest modne. Do tej kategorii możemy zaliczyć modne rowery miejskie. Posiadanie ich to must have dla osób, które chcą być uznawane za modne. Warto zauważyć, że rzeczywiście rower warto mieć, a może bardziej warto go mieć i na nim jeździć, wszak jest to naprawdę świetna aktywność fizyczna, która wpisuje się w zdrowy styl życia. Rowery miejskie dobrze też prezentują się na zdjęciach w mediach społecznościowych. Swoją drogą regularnie jeżdżąc na jednośladzie, można utrzymać prawidłową wagę czy nawet wymodelować sylwetkę. Ale jakie rowery są obecnie najbardziej na czasie? Oczywiście te utrzymane w nowoczesnej linii projektowej bądź też retro. Można postawić na takie w kolorze białym czy srebrnym, a nawet samodzielnie okleić swój jednoślad okleiną imitującą jakiś materiał. Możliwości jest więc wiele.

Top 2: catering dietetyczny

Wiecie już, że rowery miejskie są modne, to czas przejść do kolejnej rzeczy, która świadczy, że jesteście modni. A jest nią catering dietetyczny. W obecnych czasach samodzielne gotowanie stało się wręcz passe. Kobiety nie chcą być postrzegane przez pryzmat przypisywanych im do tej pory ról i wiele z nich deklaruje, że nie potrafi gotować i rzecz jasna mają one do tego pełne prawo. Jednocześnie większość osób wie, że jedzenie na mieście nie jest zdrowe, szczególnie, gdy wybiera się produkty typu fast food. Na szczęście modne stały się cateringi dietetyczne czy też diety pudełkowe. Warto wybrać opcję idealną dla siebie. Trzeba przyznać, że mając dobrego dostawcę, szczególnie lokalnego, można liczyć na dania smaczne i zdrowe, a przy tym niedrogie. Do tego zamiast spędzać czas w kuchni możecie wykorzystać go na inne przyjemności.

Top 3: smartwatch

Czasami niepozorne rzeczy świadczą o tym, czy należymy do osób modnych czy też nie. Jedną z tych pozornie niepozornych rzeczy jest smartwatch. Warto go mieć, by sprawdzać postępy w ćwiczeniach, ale też, by ciągle nie nosić smartfona w ręce, ale jednak wiele osób smarwatch ma tylko, by mieć. Ale z drugiej strony nie ważne jest to jak jest wykorzystywany, wszak może być tylko ozdobą nadgarstka. Ważne by go mieć i oczywiście musi być dobrej firmy, bo chyba nie trzeba Was przekonywać, że jakość sprzętów jest ważna.

Top 4: drogi smartfon

Chyba nie ma wielu osób, które wyobrażają sobie brak smarfona. Cóż, można powiedzieć, że jest to absolutne must have, ale jednak niemal każdy ma telefon komórkowy. Z tego też powodu nie wystarczy go mieć, lecz trzeba mieć określony model, który zachwyca jakością i rzecz jasna ceną. Im droższy smartfon, tym lepiej. Może jest to nieco, albo i bardzo próżne, ale tak już jest i dobry smartfon zaczyna się od 3500 złotych, choć rzecz jasna, jeżeli jest droższy, to lepiej. Dobrej jakości smartfon jest też niezbędny, by robić dobre zdjęcia czy może raczej dobrze je obrabiać, a potem udawać, że te nogi są w naturze też takie długie, a talia wąska.

Top 5: ekspres do kawy ciśnieniowy

Kupowanie kawy na mieście powoli staje się passe, zaś modne jest przygotowywanie dobrej kawy w domu, a następnie przelewanie jej do obłędnego kubka termicznego. Ale tutaj nie wystarczy tylko przygotować kawę po turecku. Modna jest latte czy mrożone latte. I aby je zrobić trzeba posiadać ekspres i to ciśnieniowy ze spieniaczem mleka. Urządzenie musi też mieć dużą moc. Ekspres powinien też zajmować widoczne miejsce w kuchni. Ale nie zapomnijcie, że i kawa, którą parzycie w ekspresie nie może być z supermarketu, lecz musi być z palarni kawy, gdzie ceny są kilkakrotnie wyższe.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *